Zájem o OSUM byl opět velký

Na Odborný seminář uživatelů IS Munis (OSUM) zavítalo v květnu a v červnu téměř 300 osob. Na celkem osmi místech celé České republiky se účastníci dozvěděli podrobné informace jak o aktuálních legislativních změnách, tak o připravovaných novinkách v IS Munis. Vzhledem k tomu, že zájem o semináře byl velký a někteří uživatelé se jich nemohli zúčastnit prezenčně, uskutečnil se nad původní plán na závěr ještě jeden on-line seminář. A jaká témata OSUM vzbudila největší pozornost?

Na seminářích se hodně diskutovalo o různých možnostech nastavení v modulu Komunální odpad, které dokážou významně zpříjemnit práci s tímto programem. Uživatelům byla dále nabídnuta aktualizace spisových řádů ušitá (v souladu s novou platnou legislativou) přímo na míru každého úřadu a velký ohlas vzbudila také zbrusu nová služba s názvem MunisCloud, která umožňuje přístup k IS Munis odkudkoli.

V rámci seminářů byl představen i dlouho očekávaný nový modul Fakturace a uživatelé se dále dozvěděli, jak se už teď s předstihem mohou připravit na zářijové komunální, resp. senátní volby. Řeč byla také o platebních terminálech nebo o úředně ověřeném elektronickém podpisu.

Pokud jste se seminářů nestihli zúčastnit a chcete pracovat s IS Munis naplno a efektivně, obraťte se na svého konzultanta nebo naši technickou podporu. O uvedených tématech se tak dozvíte vše podstatné a nic vám neunikne.