Webináře jsou v plném proudu, na jaká témata se můžete těšit?

Od začátku dubna pro uživatele IS Munis každý týden připravujeme webináře se zajímavými a aktuálními tématy. V současné nelehké situaci je to jedna z cest, jak se s námi můžete zdarma rychle a bezpečně spojit a nás velmi těší, že účast na webinářích stále roste a odezva na ně je velmi pozitivní.

Úplně první webináře byly inspirací k tomu, abyste na svých úřadech začali plně využívat rozúčtování mezd v modulu Mzdy SQL, a ušetřili si tak práci i čas. Pokud jste se webináře nemohli zúčastnit, můžete se podívat na jeho videozáznam. Neváhejte se poté obrátit na svého konzultanta nebo na náš Helpdesk – rádi Vám vzdáleně pomůžeme rozúčtování mezd nastavit, aby na Vašem úřadě mohlo začít fungovat co nejdříve.

Dalším tématem bylo propojení modulu Fakturace s elektronickou spisovou službou Munis ERMS. Na tomto webináři se uživatelé dozvěděli, jakým způsobem se dají vydané faktury předat do ERMS a odeslat datovou schránkou.

Nové Mzdy SQL umí komunikovat mimo jiné i elektronicky, což bylo tématem následujících webinářů. Do Mezd SQL letos přibyla vazba na Českou správu sociálního zabezpečení kvůli načítání eNeschopenek – na webináři proto bylo ukázáno, jak se dají eNeschopenky ve Mzdách SQL zprovoznit. Účastníci webináře se dále seznámili s možností zasílat zaměstnancům výplatní pásky e-mailem.

Aktuálně je webinář pro uživatele IS Munis připraven právě na dnešek a věnovat se tentokrát bude efektivní práci s modulem Rozpočet (přihlásit se můžete do 14.00).

Už teď pro Vás chystáme další inspirativní webináře, příští týden se tak můžete těšit na představení zcela nového modulu Seznam obyvatel a volby. Sledujte nás proto na webu a na našem Facebooku, aby Vám žádný webinář neunikl.

Videozáznamy webinářů