On-line kurzy pokračují, těšit se můžete znovu na spisovou službu

On-line kurzy pro uživatele IS Munis jsou v plném proudu a setkávají se s velmi pozitivním ohlasem. V květnu se věnovaly Tipům a trikům v ERMS a práci s novým modulem Mzdy SQL. V současné době se pro všechny, kdo pracují se spisovou službou, připravuje další on-line kurz, tentokrát s názvem Druhý uživatelský upgrade Munis ERMS aneb další optimalizace procesů ve spisové službě. Konat se bude 16. června a jeho kapacita je omezená, proto se neváhejte včas přihlásit.

V rámci tohoto on-line kurzu budou představeny novinky druhého uživatelského upgrade Munis ERMS, který bude součástí pololetní aktualizace 3.34. Tato aktualizace přinese další zvýšení uživatelského komfortu práce s elektronickou spisovou službou, přičemž tentokrát se soustředí zejména na procesy podatelny a výpravny. Čeká vás mnoho zajímavých vylepšení. Nicméně novinky se budou týkat i detailu dokumentu, procesu uzavírání spisů a tvorby konceptů.

Spolu s těmito novinkami bude na on-line kurzu představena také zcela nová funkce aplikace ERMS Automatizace, která umožní využití konverzní služby České pošty, a může tak zcela eliminovat potřebu dvojí tvorby dokumentů v listinné a elektronické podobě v závislosti na tom, zda adresát má či nemá datovou schránku.

On-line kurzy pokračují