Semináře a PC kurzy se loni těšily rekordnímu zájmu

Nejenom osobní konzultace na vašich úřadech, ale i školení prostřednictvím odborných seminářů, PC kurzů a on-line webinářů. Všechny tyto způsoby jsme v roce 2023 využívali k tomu, abychom vám co nejvíce usnadnili práci s IS Munis a vysvětlili vám, jak s tímto informačním systémem pracovat efektivně a naplno. Semináře se loni těšily rekordnímu zájmu – celkově je totiž navštívilo přes 1000 osob, a tak o ně nezůstanete ochuzeni ani v roce letošním. Jejich témata pro vás již pečlivě vybíráme.

Co se týká témat loňských seminářů a kurzů, odvíjela se jak od vývoje IS Munis, tak od legislativních změn. Rok 2023 se nesl ve znamení přechodu modulů Fakturace a Bankovní služby na zbrusu nové moderní nástupce – Fakturaci ASM a Bankovní služby ASM. S tím souvisely i semináře, které vás seznámily se základem práce v těchto programech, s příznačným názvy Fakturace v novém kabátě a Začínáme s Fakturací.

Na řadě vašich úřadů dochází čas od času k personálním změnám. Z toho důvodu jsme pro vás připravili sérii seminářů, v nichž jsme vám vysvětlili logiku fungování vybraných programů a naučili vás, jak se v nich orientovat a jak v nich správně pracovat. Týkalo se to Účetnictví, Poplatků nebo elektronické spisové služby Munis ERMS. Tomuto programu byly věnovány také další samostatné semináře – ať už se jednalo o Přípravu pro spisovnu, ERMS: Doporučené postupy či Průvodce elektronickou skartací.

Ani v loňském roce jste nezůstali ochuzeni o tradiční Odborné semináře uživatelů IS Munis (OSUM). Konaly se opět jak v prezenční podobě – napříč celou Českou republikou, tak v online formě. Jejich podtituly, které zněly „Ať máte náskok“ a „Čekají nás velké změny“, správně napovídaly, že budou semináře nabité spoustou důležitých informací a novinek. Stěžejním tématem OSUM byla na jaře i na podzim smršť legislativních změn týkajících se spisových služeb. Na seminářích jste se detailně seznámili i s novou Fakturací ASM.

Na další vlnu seminářů, PC kurzů a webinářů se můžete těšit i v roce 2024. Jejich aktuální nabídku najdete na webových stránkách www.triada.cz během února.