Sledování rozpočtu? Jednodušší než se zdá

Na obcích začíná být stále populárnější nový modul Sledování rozpočtu, který umožňuje efektivně sledovat rozpočet podle různých kritérií a oblastí tak, aby nedocházelo k překročení jeho čerpání. Všechny obce, které v červnu navštívily odborný seminář IS Munis s podtitulem „Jednodušší než se zdá“, si mohou nyní tento program pořídit s 30% slevou.

Sledování rozpočtu
Sledování rozpočtu

Modul Sledování rozpočtu je vhodným doplňkem nejenom pro účetní a správce rozpočtu, ale i pro starosty nebo pracovníky jednotlivých oddělení a odborů úřadu, pro které se dají dopředu nadefinovat oblasti sledování týkající se pouze jejich činností. Pracovníci si tak mohou kdykoli zkontrolovat, jak rozpočet u jejich sledované oblasti aktuálně vypadá a kolik na něm zbývá peněz. Na předem známé výdaje si navíc mohou vytvářet tzv. rezervace.

Kromě toho nabízí program souhrnný pohled na schválený a upravený rozpočet včetně jeho plnění. Pro uživatele je dále k dispozici přehled všech účetních dokladů, které s plněním rozpočtu souvisely a souvisí, a pracovníci tak mají možnost velmi rychlé a jednoduché kontroly. Z modulu Sledování rozpočtu se dají dělat grafické výstupy a jednotlivé přehledy je možné tisknout.

V případě zájmu o tento modul kontaktujte svého konzultanta nebo hotline společnosti Triada (tel. 284 001 284).