Jdeme na to chytře s novými semináři uživatelů IS Munis

V listopadu odstartuje další kolo tradičních odborných seminářů uživatelů IS Munis, tentokrát s podtitulem „jdeme na to chytře“. K osmi městům, ve kterých se semináře uskutečnily na jaře, přibyde nově ještě Jindřichův Hradec.
Seminář uživatelů IS Munis aneb jdeme na to chytře

Společnost Triada připravuje pro rok 2020 celou řadu novinek, které budou na seminářích blíže představeny. Mezi ty největší bude zcela jistě patřit nový modul Rozpočet a s ním i úplné oddělení rozpočtu od programu Účetnictví. Další změna bude spojená s modulem Evidence obyvatel, který bude nahrazen novým programem s názvem Seznam obyvatel a volby.

Na semináři nebude chybět ani téma více než aktuální – a tím jsou nové Mzdy SQL a tipy na to, jak si s nimi ulehčit práci. Účastníci semináře se dále dozví o praktických zkušenostech se spisovnami, aby se mohli co nejlépe připravit na elektronické skartační řízení. Chybět nebude ani návod na to, jak provést v modulech IS Munis přechod na nový rok. A jak se již stalo zvykem, všichni účastníci semináře se mohou v závěru těšit i na malé překvapení.

Byla spuštěna registrace na všechna místa (Praha, Nové Město na Moravě, Plzeň, Ústí nad Labem, Přerov, Hradec Králové, Brno, Jindřichův Hradec, Svitavy), zveřejněn byl i program semináře.